گیربکس سیاره ای


سری گیربکس های  سیاره ای (Planetary gear) فلندر شرکت Siemens قادر به ارایه ی طیف گسترده ای از گشتاور از 10,000 تا 5,450,000 Nm با کیفیتی تضمین شده در عملکرد ، خواهد بود. 37 سایز مختلف طراحی شده برای این گیربکس ها ، نه تنها گشتاور مناسب برای شما را فراهم می نمایند بلکه انتخاب های متنوعی برای هر کاربرد را در اختیارتان قرار خواهند داد.

انعطاف پذیری بالا از ویژگی های گیربکس های سیاره ای (Planetary) فلندر است و راهکارهای بسیار تخصصی و متنوع را در این زمینه به خریداران ارایه خواهد داد.

انواع گیربکس های سیاره ای یا دنده خورشیدی (Planetary gear) فلندر (FLENDER)

FLENDER SIP
PLANUREX 2
PLANUREX 3

گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری SIP


سری گیربکس های SIP سیاره ای FLENDER  راهکاری کارآمد و مطمئن و مقاوم در برابر فرسایش با رنج گشتاور از 10,000 تا 80,000 Nm و حداکثر تطابق با انواع مختلف موتورهای استاندارد و عملکرد بهینه و کیفیت بالا در طول مدت کارکرد را برای شما تضمین خواهند کرد.

گیربکس های سری SIP سیاره ای FLENDER مدل های مختلفی را پوشش می دهند : 8 سایز مختلف برای بدنه ، 6 نسبت انتقال مختلف ، 5 ورژن مختلف برای شافت خروجی که منجر به حصول اطمینان از امکان نصب این گیربکس ها برای هر کاربردی خواهد شد.


مزایای گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری SIP

گشتاوری بسیار نزدیک به نیاز خریداران ( طیفی هماهنگ از 10,000 تا 80,000 Nm) / نسبت های انتقال بسیار مناسب با 53 مرحله / حداکثر انعطاف پذیری در زمان انتخاب موتور بدلیل تطابق با کلیه ی استانداردهای بین المللی / ظرفیت توان و قابلیت اطمینان بالا / بازدهی بالا و عملکرد بهینه / تجهیزات جانبی جامع / 5 شافت خروجی مختلف بمنظور تسهیل نصب / طراحی هم محور یا 90 درجه برای فضاهای کوچک / سیستم درایو یکپارچه (Integrated Drive Systems) / امکان طراحی سریع پروژه و حداقل هزینه در زمان کارکرد گیربکس


گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 2  

گیربکس سیاره ای فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 2 مثالی از یک موفقیت استثنایی است !

این گیربکس ها ، پرفروش ترین گیربکس های سیاره ای (Planetary gear) در جهان هستند ، نه تنها کیفیت خود را در بیش از 50,000 بار استفاده در کاربردهای مختلف و در طی سالیان متمادی و در کارکردهای سنگین به اثبات رسانده اند بلکه به عنوان یک مرجع برای تعیین استانداردهای مربوط به گیربکس های سیاره ای در نظر گرفته می شوند.

این سری گیربکس سیاره ای فلندر (FLENDER) با داشتن گشتاوری تا 1,680,000 نیوتن متر ، 13 طراحی مختلف ، 21 سایز بدنه و تنوع بالا در مدل های قابل ارایه (بدلیل طراحی شافت های خروجی مختلف) ، تطابق با استانداردهای موتورهای مختلف و تجهیزات جانبی متنوع ، در بسیاری کاربردهای مختلف قابل استفاده می باشد.

 

مزایای گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 2

به راحتی قابل ترکیب با گیربکس های دیگر مانند : گیربکس های هلیکال بالا دستی ، مخروطی یا هلیکال مخروطی هستند / عملکرد بدون صدا / بالاترین ظرفیت قدرت و بسیار کارآمد / بازدهی بالا / برنامه های جانبی جامع / سیستم درایو جامع ( IDS ( Integrated Drive Systems بمنظور تنظیم و کنترل دقیق

گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 3 

در دنیای سیستم های درایو ، کلمه ی "Premium" جنبه های مختلفی دارد که نتیجه ی انتظارات شما از یک محصول و نحوه ی عملکرد آن می باشد.با سری گیربکس های حلزونی PLANUREX 3 فلندر (Flender) ما معنایی جدید برای این انتظارات تعریف کرده ایم.

PLANUREX 3 نسل جدیدی از گیربکس های حلزونی Premium با ظرفیت قدرت بسیار بالا هستند که در طیف گسترده ای از کاربردها قابل استفاده می باشند و معیار جدیدی در رابطه با کیفیت و انعطاف پذیری و سهولت در استفاده را تعریف کرده اند.

گیربکس سیاره ای فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 3 مجموعه کاملی از گیربکس های سیاره ای در فرمت XL با گشتاور 1,700,000 تا 5,450,000 Nm و قابلیت در دسترس بودن بسیار سریع در تمام جهان ، نسبت بسیار خوب کیفیت به قیمت و بسیار مدولار را به شما پیشنهاد می نماید.

با گیربکس های PLANUREX 3 بالاترین قدرت در فضایی کوچک تمرکز یافته است .بازدهی بالا و کامپکت بودن موجب می شود تا گیربکس های سیاره ای PLANUREX 3 به بالاترین قدرت و نسبت تبدیل در قالب یک طراحی با ابعاد کوچک دست یابند.جذابیت بالای این گیربکس ها نه تنها در وزن کم بلکه در قیمت مناسب آنها می باشد.

مزایای گیربکس سیاره ای یا دنده خورشیدی فلندر (FLENDER) سری PLANUREX 3 

ظرفیت تحمل اضافه بار (Overload capacity) تا 2 برابر گشتاور نامی / حداکثر تنوع و انعطاف پذیری / نسبت بسیار مناسب عملکرد به قیمت / کیفیت بالا / بالاترین ظرفیت قدرت و بسیار قابل اعتماد / بازدهی بالا / بسیار مدولار / سایزهای مختلف / رنج گشتاور از 1,700 تا 5,450 KNm / طراحی ساده / سیستم درایو جامع ( IDS (Integrated Drive Systems بمنظور تنظیم و کنترل دقیق