بافکو
 • English (English)

پرینت

طبقه بندی محصولات اصلی

شرکت euromotori


شرکت
FEMM در سال 1962 در منطقه Macherio میلان ایتالیا توسط آقایان Fossati و Colzani تأسیس شد. در ابتدا فعالیت این شرکت تعمیر الکتروموتور بوده است ولی در سال 1972، موسسین FEMM ، شرکت یوروموتوری (euromotori) را با هدف فروش موتور الکتریکی ساخت اروپای شرقی در ایتالیا تأسیس نمودند. پس از چند سال فعالیت در زمینه تعمیر و توزیع موتور الکتریکی در ایتالیا، شرکت یوروموتوری در سال 1990 تولید الکتروموتورهای ضد انفجار (Explosion Proof Motor) را با گواهی موسسة CESI ایتالیا آغاز نمود. آزمایشگاه مجهز یوروموتوری از آزمایشگاههای معتبر منطقه لومباردی (Lombardi) ایتالیا است و سالانه صدها موتور از سازندگان مختلف جهت تست به این آزمایشگاه ارسال می شود. در این آزمایشگاه، تمامی تستهای مورد نیاز موتور انجام می شود.

بیش از 5 دهه فعالیت در زمینه تعمیر، توزیع، تست و تولید موتور، باعث شده است که محصولات یوروموتوری کارا و مطمئن باشند. خط ماشینکاری تمام اتوماتیک یوروموتوری و دستگاههای CNC سفارشی برای تولید و تست قطعات تولیدی، قابلیت اطمینان بالایی به موتورهای این شرکت ایتالیایی داده است.

علاوه بر این، انبار قطعات اولیه منفصله در تمامی سایزهای تولیدی باعث شده است که یوروموتوری در کوتاه ترین زمان ممکن، موتورهای سفارش شده را مونتاژ، تست و تحویل نماید.

سازمان منعطف و توان مهندسی یوروموتوری امکان طراحی و تأمین موتورهای خاص و سفارشی را امکان پذیر می سازد؛ موتورهایی برای کار در دمای بالا، فشار بالا، موتور با 2 شفت خروجی، موتور با قابلیت خنک کاری و بسیاری از موتورهای خاص قابل ساخت توسط یوروموتوری می باشد.

 


از مزایای موتورهای ضدانفجار یوروموتوری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:


     
 
 1. قابلیت اطمینان و کیفیت بالای موتورها
 2. قیمت مناسب
 3. زمان تحویل کوتاه
 4. انعطاف پذیری
 5. در دسترس بودن مدیران شرکت

  برخی از مشتریان یوروموتوری در ایران و خاورمیانه عبارتند از:

       
  1. شرکت دمافین
  2. شرکت ماشین سازی تاشا
  3. شرکت کاردانان شرق
  4. شرکت گاز منطقه ای
  5. شرکت هفت الماس
  6. ﺷرﮐت ﭘﺗرو اﺑﺎذر
  7. ﺷرﮐت ﺻﻧﺎﯾﻊ ﺷﯾﻣﯾﺎﯾﯽ
   

    

   لیست مشتریان منطقه ای یوروموتوری

   در سال 2015 ماشین آلات جدید یوروموتوری با قابلیت ماشینکاری موتورهای الکتریکی تا فریم سایز 315 نصب شده است و در آینده نزدیک موتورهای ضدانفجار با فریم 280 گواهی Atex را دریافت نموده و قابل عرضه خواهد بود.

   شرکت euromotori از تأمین کنندگان تعدادی از الکتروپمپ سازهای ایتالیایی بوده و طی سالیان گذشته در تعدادی از پروژه های خشکی و فلات قاره ایران، موتورهای یوروموتوری به کارگیری شده و در حال استفاده می باشند.

    

   به اندیشی و فناوری فردا (بافکو)
   (Beh Andishi va Fanavari Farda (BAFFCO

   تهران،بزرگراه ستاری، تقاطع بزرگراه حکیم، کوچه عزتی پور، پلاک 6، واحد 10
   تلفکس: 44004300 ،44004200 ،44004100 (9821+) Tel

   فروشگاه توان فناور(نماینده بازار)
   تلفکس: 36612653 ، 36612650