بافکو
 • English (English)

پرینت

طبقه بندی محصولات اصلی

شرکت ru-steel

RU-STEEL


شرکت روستیل ایتالیا
(RU-STEEL) در سال 1958 توسط آقایان Chiari و  Bertoliدر Liscate میلان تأسیس شد و در ابتدا فعالیت خود را به عنوان قطعه ساز بر روی تولید قطعات لاستیکی و فولادی کوپلینگ متمرکز نمود. نام شرکت RU-STEEL متشکل از Rubber و Steel است که بیانگر تمرکز آن بر روی کوپلینگهای الاستیک و تمام فلزی می باشد. در حال حاضر نیز عمده محصولات این شرکت از همین دو گروه کوپلینگ بوده و این تمرکز باعث شده که روستیل این گروه از کوپلینگها را با کیفیت بالا، زمان تحویل کوتاه و قیمت مناسب ارائه دهد.در حال حاضر کوپلینگهایی که توسط روستیل تولید می شوند عبارتند از:

       
 
 1. کوپلینگهای الاستیک (Elastic Coupling)
 2. کوپلینگهای انعطاف پذیر تمام فلزی (All – Metal Flexible Coupling)
 3. کوپلینگ های دنده ای (Gear Coupling)
 4. کوپلینگهای دنده ای خود روغنکار (Self Lubricating) مدل GD
 5. کوپلینگهای انعطاف پذیر با واسطه فایبر کربن یا شفت درایو (Shaft Drive)
 6. کوپلینگهای صلب برای اتصال شفتهای بلند


  شرکت
  RU-STEEL در حال حاضر از تأمین کنندگان بسیاری از پمپ سازان و گیربکس سازان ایتالیا بوده و به همین دلیل در برخی از سایتهای پتروشیمی ایران، کوپلینگهای این شرکت بر روی پمپهای ایتالیایی نصب می باشد. شرکت به اندیشی و فناوری فردا از سال 1388 همکاری خود را با شرکت RU-STEEL ایتالیا آغاز نمود و در طی این مدت در چندین نمایشگاه شرکت داشته اند و اقلام مورد نیاز بسیاری از صنایع را مرتفع نموده اند.

  در حال حاضر محصولات RU-STEEL در دو کارخانه واقع در Liscate برای تولید قطعات لاستیکی و یدکی و Melzo برای تولید قطعات فلزی، مونتاژ، بالانس و تست کوپلینگ تولید می شوند. دفتر مرکزی و انبار نیز در محل جدید کارخانه در Melzo می باشد. تمام فرآیندهای تولید، ماشینکاری، بالانس، مونتاژ و تست کوپلینگ در داخل شرکت RU-STEEL انجام می گیرد و این امر موجب شده که کیفیت کالاهای ارائه شده به صورت کامل تحت کنترل شرکت باشد و این امر در کنار فرآیند بهبود مستمر محصولات و خدمات، شرکت روستیل را شرکتی قابل اعتماد ساخته است.

  از سوی دیگر در دسترس بودن تمامی افراد مورد نیاز در واحدهای مهندسی، فروش، لجستیک و مالی، روستیل را شرکتی پاسخگو، انعطاف پذیر و در کل تأمین کننده ای قابل اطمینان و مشتری گرا نموده است.

  شرکت RU-STEEL کماکان توسط موسسین اولیه و خانواده آنها اداره می شود و هر دو موسس شرکت در دو کارخانه Liscate و Melzo مشغول به فعالیت می باشند.

  از ویژگیهای بارز شرکت روستیل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کیفیت بالای محصولات
  •  زمان تحویل کوتاه  به دلیل داشتن انبار قطعات ساخته شده
  • قیمت مناسب و اقتصادی
  • پشتیبانی فنی و مهندسی در تمام مراحل از آغاز ارسال درخواست تا زمان استفاده در سایت مشتری
  • پشتیبانی بازرگانی در تمامی مراحل خرید و ارائه خدمات مناسب
  • در دسترس بودن مدیران مرتبط
  • بهبود مستمر محصولات و خدمات
  به اندیشی و فناوری فردا (بافکو)
  (Beh Andishi va Fanavari Farda (BAFFCO

  تهران،بزرگراه ستاری، تقاطع بزرگراه حکیم، کوچه عزتی پور، پلاک 6، واحد 10
  تلفکس: 44004300 ،44004200 ،44004100 (9821+) Tel

  فروشگاه توان فناور(نماینده بازار)
  تلفکس: 36612653 ، 36612650