درباره ما

 

 

"شرکت به ­اندیشی و فناوری فردا" (سهامی خاص) در سال 1381 با هدف ارائه راه حل های مهندسی، ساخت و تامین محصولات صنعتی، توسط جمعی از مهندسین با تجربه در زمینه های مکانیک، برق و الکترونیک تاسیس و فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید بالانسر فنری، آنالایزر جوش مقاومتی و طراحی و اجرای پروژه های اتوماسیون صنعتی آغاز کرد. در سیر تکامل شرکت، سبد محصولات، بازارها و مشتریان توسعه یافتند. به منظور تمرکز بر فعالیت ها و ارائه خدمات تخصصی، استراتژی هلدینگ انتخاب و هر یک از فعالیت ها به شرکت مستقل تبدیل شدند.

در حال حاضر خدمات و محصولات گروه فناوری فردا از طریق 4 شرکت مستقل ارائه می شود.

 

شرکت فناوری فردا:

مشاوره، تامین و تولید تجهیزات انتقال قدرت شامل: انواع تسمه و پولی V، تسمه و پولی تایمینگ، لاکینگ، طیف گسترده ای از کوپلینگ ها، بیرینگ، الکتروموتور و... (نمایندگی انحصاری شرکت های SIT، Elatech، Electro Adda،ISB ،RU-STEEL ،WESTCAR  ایتالیا و KCP کره جنوبی)

- تولید و صادرات قطعات چدنی و فولادی به اروپا

- تامین تجهیزات و قطعات صنعتی از بازارهای بین المللی

 

شرکت ناب آفرینان فردا:

تاریخ تاسیس: 1396

- ارائه راه حل های جامع جابجایی مواد(Material Handling Solutions) شامل بالانسر فنری، منیپولیتورهای صنعتی، بالابر و قطعات وکیوم، ریل های آلومینیومی (نمایندگی انحصاری شرکت های INDEVA ایتالیا، eepos و FEZER آلمان)

- ارائه راه حل های مبتنی بر تفکر ناب (Lean Production Solutions) شامل لوله و اتصالات (سازه های انعطاف پذیر)، AGV ، سیستم های تولید ناب مبتنی بر  Lightening (Pick to Light، Put to Light)

 

شرکت فرزان فن اندیش فردا(دانش بنیان):

تاریخ تاسیس: 1395

EPC - پروژه های برق قدرت، کنترل و اتوماسیون صنعتی در صنایع فولاد و معدن

- طراحی و تولید انواع تابلوهای برق قدرت، کنترل

- طراحی و تولید اینورترهای خورشیدی

 

شرکت مهندسی و بازرگانی GIPCO:

تاریخ تاسیس: 2021 میلادی (مستقر در آلمان)

- توسعه صادرات

- تسهیل فعالیت بازرگانی خارجی و پشتیبانی موثر از مشتریان در زمینه تامین کالا برای صنایع مختلف از جمله: الکترونیک، پتروشیمی، معدنی، فولاد، خودرو سازی و

 

با گذر از فراز و فرود های اقتصادی در سال های گذشته، اکنون فناوری فردا می کوشد مسیر رشد و توسعه پایدار خود را دنبال نماید و به شرکتی در تراز بین المللی تبدیل شود. تاسیس شرکت های دانش بنیان توسعه گرا، فناوری فردا را به گروهی پیشرو با توان پوشش دادن مجموعه ای از فعالیت های بازرگانی، مهندسی و اجرایی تبدیل کرده است و هر عضو آن در محدوده فعالیت خود، تلاش می نماید با ایجاد هم افزایی بین دانش و مهارتی که خروجی گروهی متشکل از کارشناسان با تجربه و جوانان پر انگیزه است، گامی در جهت توسعه بردارد.

در نگرش گروه فناوری فردا، هر مشتری می تواند یک شریک تجاری راهبردی باشد که بر بستر یک ارتباط دو سویه و برد_برد، روابط بلند مدتی را برقرار می کنند که برای هر دو طرف، ارزش هایی ارزنده و پایدار به همراه دارد. ثمره این نگرش، مسئولیت پذیری و تعهد در قبال راه حل های ارائه شده توسط فناوری فرداست که منافع مشتری و شرکت را در یک راستا می بیند و رضایت کسب شده را عامل پایداری و استحکام این ارتباط می داند از دیگر سو، وفاداری مشتریانی که سالهاست برای گروه فناوری فردا خلق ارزش می کنند، نشان از موفقیت نسبی این نگرش می باشد.

با این نگرش، در طی این سال ها افتخار همراهی با مشتریان زیادی در صنایع مختلف کشور از جمله شرکت­های پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی، فولادی، صنایع معدنی، کارخانجات سیمان، تهویه و تبرید، شرکت­های خودروسازی و ... را داشته ایم.

 

                                       

 

 

موسسین و اعضای هیات مدیره

 

پیمان مغازه
سید امیر محمدی               
سید محمد امین محمدی

                                      محمدحسن مقدس                   هادی پاک

محمدرضا تاجبخش
حمیدرضا افشون
سید علی محمدی

×
call