بافکو
  • English (English)

پرینت

طبقه بندی محصولات اصلی

انواع منیپولیتور


بطور کلی سیستم های منیپولیتور شامل دو بخش اصلی بالانسر و گریپر می باشند.
منیپولیتورهای شرکت ایندوا با سه نوع سیستم بالانسر الکترونیک(Liftronic)، بالانسر نیوماتیک(pn) و بالانسر الکترونیوماتیک(Liftronic Air) عرضه می شوند.
بالانسر الکترونیک (Liftronic)


 بالانسرهای سری Liftronic به صورت الکترونیکی و به وسیله کنترل هوشمند گشتاور موتور، وزن بار را در تمام کورس حرکت بالانس می نماید. در این سیستم برای جابجایی قطعات با وزن های مختلف نیاز به هیچگونه تنظیمی نمی باشد. امکان تغییر وزن بار در طول مسیر جابجایی بدون تاثیر در بالانس و بدون نیاز به تغییر تنظیم و کنترل وزن از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم می باشد. حرکات بالا و پایین بار بدون نیاز به دکمه زنی و با تحریک دستگیره حساس (Sensitive handle) انجام می گیرد. اپراتور تنها با اعمال نیروی بسیار پایین برای کنترل جهت قادر به جابجایی بار می باشد. Liftronic 
بالانسرهای الکترونیکی با روشهای ستونی، سقفی و ریلی قابل نصب می باشد.مشخصات فنی سیستم های بالانسر الکترونیکیبالانسر نیوماتیک (سری PN)


در اين سيستم ها كليه عمليات بالانس وزن ، گرفتن قطعه ، دورانهاي مورد نياز و... از طريق مدار كنترل كاملا نيوماتيكي انجام مي گيرد . منيپوليتورهاي نيوماتيك براي جابجايي ، انتقال و دوران هر نوع قطعه تا وزن 320 كيلوگرم مورد استفاده دارند . اين سيستم ها از نظر روش نصب به سه دسته ستوني ، ريلي و سقفي تقسيم بندي مي شوند. خانواده منيپوليتورهاي نيوماتيك محصول INDEVA ، بر اساس نوع حركت بازوها ، نحوه قرارگيري سيستم بالانسر ، كورس حركت ، روش اتصال گريپر به بازو و... به چهار دسته PN ERGO , PN COMPACT , PN ZIP , PN FLEX تقسيم مي شوند.

 


مشخصات فنی سیستم های بالانسر نیوماتیکبالانسر الکترونیوماتیک (Liftronic Air)

منیپولیتورهای سری Liftronic Air با کنترلر میکروپروسسوری تلفیقی از سیستمهای الکترونیکی مدرن و نیوماتیک سنتی می باشد. با وجود سازه صلب سیستم تشخیص وزن خودکار، دستگیره حساس به فرمان اپراتور، قابلیت جابجایی انواع بارهای خارج از محور (Offset) با وزنهای مختلف را دارا می باشد.
          
  • عکس العمل های سریع به فرمان اپراتور
  • تشخیص خودکار وزن و عدم نیاز به تنظیم
  • حرکت نرم و دوران سریع 
  • کنترل هوشمند
  • نمایش شرایط کاری سیستمها کد خطا روی صفحه نمایش
  • ایمنی بالا

 
مشخصات فني سيستم هاي بالانسر الکترونيوماتیک


به اندیشی و فناوری فردا (بافکو)
(Beh Andishi va Fanavari Farda (BAFFCO

تهران،بزرگراه ستاری، تقاطع بزرگراه حکیم، کوچه عزتی پور، پلاک 6، واحد 10
تلفکس: 44004300 ،44004200 ،44004100 (9821+) Tel

فروشگاه توان فناور(نماینده بازار)
تلفکس: 36612653 ، 36612650